INSTRUKCJA OBSŁUGI

UWAGA !!!  Obchodzimy  J  U  B  I  L  E  U  S  Z

=== X.2007 ===  u   r   o   d   z   i   n   y  === X.2017 ===

10 LAT  WITRYNY AUTORSKIEJ – X LAT – MKD POEZJE10 LAT

=============================================

==================================

==================

——-  R E G U L A M I N  Witryny MKD Poezje ———

Pierwsza i każda wizyta, pobyt na stronach Witryny Autorskiej MKD Poezje dłuższy niż 30 sekund oznacza stałą oraz bezwarunkową akceptację niniejszego REGULAMINU

Jeśli zabłądziłeś – wyjdź teraz!

_____All rights reserved! ____* * *_____All rights reserved! ____

Jeśli chcesz świadomie pozostać – jesteś mile widzianym Gościem! Witaj!

Zapoznaj się z ideą Witryny oraz treścią zakładki  TESTER!

——————————— all rights reserved ——————————–

Zawartość Witryny MKD Poezje, wszelkie przedstawione tu dobra: treści utworów, fotografie, nagrania, komentarze, pomysły są wyłączną własnością Autora i są chronione odpowiednimi przepisami Prawa.
Cytowanie fragmentów utworów, a także neologizmów, bon-motów /powiedzonek itp i innych treści będących własnością MKD-Poezje jest dozwolone wyłącznie z podaniem tytułu, autora i linku do źródła/Witryny.
Wykonywanie utworów publicznie, kopiowanie fotografii i utworów w całości oraz ich zapisywanie i drukowanie w celu rozpowszechniania jest dozwolone tylko za wiedzą oraz – w przypadku publikacji- pisemną zgodą Autora.
=======================================
___ Wszelkie prawa zastrzeżone! __ All rights reserved! ___
==================
Kontakt z MKD Poezje to wpis w komentarzu. Treść z adnotacją PRYWATNE jako list przeznaczony dla Autora nie ukaże się publicznie.

_____________________ \ *** /____________________

UWAGA !

Działy czyli tzw. KATEGORIE Witryny oraz wyniki wyszukiwania  zawierają jedynie POCZĄTKI utworów. Pełna treść ukazuje się po zaznaczeniu tytułu;

Komentarze _______ są mile widziane, powinny dotyczyć wyłącznie postrzegania/oceny przez Gościa treści zamieszczonych tu utworów lub sytuacji z ich treścią związanych. Ukażą się dopiero po akceptacji. Podawane adresy e-mail nie są publikowane, powinny być jednak aktualne/prawdziwe.  Autor ma prawo do odpowiedzi jak i do usunięcia komentarza bez podania przyczyny.

Wszelkie „szufladkowanie” lub „zawłaszczanie” Autora, klasyfikowanie „po czyjejkolwiek” stronie jest nieuprawnione, podobnie jak utożsamianie opisywanych w utworach zdarzeń z prywatnością/życiorysem Autora…

________ kilka słów o MKD Poezje __________

Przedstawiciel i jeden z prekursorów I m p u l s j o n i z m u – nowego gatunku Sztuki. Absolwent warszawskiego Konserwatorium. Artysta muzyk, solista, kompozytor posługujący się równie swobodnie językiem nut jak i słowem… Członek literackiej komisji kwalifikacyjnej ZAKR.

===============================

Drogi Gościu!

To, że czytasz te słowa oznacza, że dawno temu minęło 30 sekund od Twojego wejścia tu. Oznacza to, że Zaakceptowałeś REGULAMIN Witryny MKD Poezje. — Twoja wizyta i Nr IP zostały odnotowane, pozostaną w archiwum naszej Pamięci— Będzie nam ogromnie miło widzieć Cię znów na stronach Witryny, gdyż mamy nadzieję, że będziesz o zaakceptowanych przepisach pamiętał zawsze, teraz i po wyjściu stąd.

 MKD Poezje // Admin

——————————– all rights reserved ——————————–

P.S.

Na zdjęciach tomiki wierszy:
oraz <<„Romantica„>> ROMANTICA Okładka
____________________________________________

„Romantica” obecnie brak… Kolejne wydanie jest „w przygotowaniu”.

ZAMÓWIENIA na egzemplarz tomiku „Frywonetki” można składać u Autora

_____________________________________________________MKD Poezje